f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

You may like:

В наших соцмережах багато корисного!

Image Alt

Про нас

Наша команда має мрію

Щоб в Україні ставало якомога більше забезпечених людей, які вкладають багато сил та часу у свій саморозвиток, думають не тільки про прибуток, але і про своє здоров’я, психологічний стан, власне призначення та соціальну місію, а наша країна нарешті стала насправді європейською країною вільних людей з високими стандартами життя
Загартовування характеру 0
Самонавчання та самовдосконалення 0
Новий підхід до справи 0
Менторство і консалтинг 0

Вікторія Синоверська

Керівник Кухні Бізнесу

Вікторія Синоверська – співвласниця Кухні Бізнесу. У бізнесі з 2019 року: починала з йога-студій у м. Івано-Франківськ, а за 2 роки стала співорганізатором та співвласницею міжнародного фестивалю у сфері йоги Carpathian Yoga Fest. У 2022 році, після повномасштабного вторгнення росії на територію України, разом із Андрієм Кузнєцовим вирішили об’єднати зусилля для реалізації проекту Кухня Бізнесу, щоб таким чином допомагати підприємцям та тим, хто мріє відкрити власний бізнес. Місією Кухні Бізнесу було і залишається: допомагати розвиватись власникам бізнесу та отримувати задоволення від того, що вони роблять. А метою – об'єднати підприємців та тих, хто хоче почати власний бізнес, надихати їх та мотивувати.

Андрій Кузнєцов

Засновник Кухні Бізнесу

Засновник та ідейний натхненник Кухні Бізнесу, яка заснована ще в 2014 році. Свій перший бізнес Андрій розпочав ще в 2005 році, з того часу він започаткував та особисто керував більш ніж 25 стартапами в різних нішах: магазин, імпорт товарів з Європи та Азії, дистриб’юція, онлайн торгівля, інтернет-портали, IT компанія, мережа студій йоги та фітнесу, організація подій оффлайн та онлайн, ресторанна справа. Зрозуміло, що не весь досвід був успішним, дещо довелось закрити, продати, реструктуризувати, а дещо успішно працює та розвивається. Станом на сьогодні, основними його справами є YogaMarket (найбільший в Україні імпортер товарів для йоги), ТОВ Експера Україна (гуртова компанія по продажу індустріальних та сільськогосподарських шин) та найбільший в Східній Європі фестиваль з йоги Carpathian Yoga Fest. Саме завдяки енергійності та бажанню до пізнання нового, він отримав дуже великий досвід у правильному відкритті власної справи, виходу з криз, побудові ефективних маркетингових та бізнесових стратегій, створенню мотивованих команд, а також психології власника.

Христина Мельник

Менеджер Кухні Бізнесу

Мельник Христина – менеджер-комунікатор Кухні Бізнесу, людина, з якою ви скоріш за все спілкувались, якщо відвідували наші івенти. Контент, який ви бачите у нашому Instagram, TikTok, Youtube – робота її рук. Для вас вона пише пости та створює історії. Приєдналась до команди, бо перш за все хотіла особистісного розвитку та корисних знайомств, які можна отримати на Кухні Бізнесу. Для неї цей проект – можливість створити круте ком'юніті однодумців та зрозуміти, як працює бізнес в Україні зсередини. Понад усе мріє, щоб кожен учасник Кухні Бізнесу збагнув, чим він хоче займатись, зміг отримати цінний новий досвід та знання, спілкуючись з однодумцями.

Кухня Бізнесу – це бізнес зустрічі, курси, конференції, форуми, спільнота однодумців та подорожі зі змістом

Зробіть крок назустріч мрії!

А ми допоможемо знайти натхнення та мотивацію

Подолайте свій страх невдачі, змінивши своє мислення

Постійно навчайтесь, щоб підвищити свій рівень вмінь

Вкладайте свій час та енергію в бізнес

Пам'ятайте, що ви підприємець, і ризик у вас у крові!

User registration

You don't have permission to register

Reset Password