f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Excepteur sint lorem cupidatat.

You may like:

В наших соцмережах багато корисного!

Image Alt

Бізнес ретрит Перезавантаження

  /  Бізнес ретрит Перезавантаження

Де і коли?

Вихідні у Карпатах 17-19 березня 2023, м. Яремче, готель Welland

Що робитимемо?

4 бізнес-практики: вечір знайомств та факапів, кейсотерапія, мастермайнд, бізнес-ігри (Cash Flow, авторська гра-дебати)

З ким?

Три спікери, з якими ви навчитеся ефективно управляти командою та знайдете відповіді на свої запити

Оксана Винницька

Коуч лідерів та команд, сертифікований коуч ECF.
Понад 11 років досвіду у сфері персоналу в корпоративному бізнесі від HR-менеджера до корпоративного бізнес-тренера.
Вже 7 років практикуючий бізнес-тренер з розвитку лідерських навичок та навичок продаж.
Більше 80 бізнесів довірили навчання команд з 2017 р.
Авторка коучингового Щоденника Лідера.

Влад Пшеничка

Власник двох бізнесів: NV Brand (чоловіче та жіноче взуття) та Digital-агентство Grow up (досвід у понад 100 проєкту у 30+ різних нішах бізнесу).
З Харкова, але тимчасово живе в Івано-Франківську. Допомагає Insta-підприємцям заробити більше грошей.

Андрій Кузнєцов

Засновник та ідейний натхненник Кухні Бізнесу, яка заснована ще в 2014 році. Свій перший бізнес Андрій розпочав ще в 2005 році, започаткував та керував більш ніж 25 стартапами.
Основними його справами є YogaMarket (найбільший в Україні імпортер товарів для йоги), ТОВ Експера Україна (компанія по продажу індустріальних шин) та найбільший в Східній Європі фестиваль Carpathian Yoga Fest.

Вартість участі в ретриті  — 7 500₴.

Якнайшвидше забронюйте місце і зробіть вклад у себе та свій бізнес.

Програма бізнес-ретриту

Вечір знайомств та факапів

На вечері знайомств кожен учасник зможе представити себе та свій бізнес, а також поділитися своїм невдалим діловим досвідом або промахами. Участь у такому заході дасть цінний урок та інформацію про те, чого не слід робити у власному бізнесі, та стане джерелом натхнення для подолання труднощів. А також нагадає про те, що всі роблять помилки і не варто сприймати себе надто серйозно.

Поліпшення процесу прийняття рішень: навчаючись на чужих помилках, бізнесмен може уникнути тих самих помилок і приймати більш обґрунтовані рішення у власному бізнесі.

Оцінка ризику. Почута інформація про помилки інших може допомогти бізнесменові краще оцінювати та керувати ризиками у власному бізнесі.

Нетворкінг: відвідування таких заходів дає можливість спілкуватися з іншими лідерами бізнесу, що може призвести до нових партнерств і співпраці.

Підвищення стійкості: спостереження за тим, як успішні люди долають невдачі, може підвищити впевненість бізнесмена та стійкість перед новими викликами.

Кейсотерапія

Вас очікують змістовні бесіди з підприємцями, засновниками українських брендів і сервісів. Короткий формат без води, поради від підприємця підприємцеві, реальний досвід і підходи, що пройшли перевірку часом. Кейсотерапия в бізнесі – метод навчання або рішення проблем, в якому бізнесмени аналізують і обговорюють кейси і їх рішення, щоб прийняти і поліпшити свою бізнес-стратегію. Це може включати в себе аналіз успішних і невдалих прикладів у бізнесі, які можуть надати нові знання або уроки для вдосконалення стратегій. Кейсотерапия допомагає розширити знання, підвищити креативність та вирішити проблему.

Подолайте перешкоди у бізнесі

Отримайте інсайти та натхнення від експертів у бізнесі

Об'єднуйте зусилля і досягайте найвищих результатів

Вирішуйте складні проблеми за допомогою командної роботи

Мастермайнд

Mastermind у бізнесі – це груповий процес, в якому учасники разом вирішують проблеми або обговорюють ідеї, щоб досягти бажаних результатів. Ми проведемо мастермайнд на тему ефективної роботи в команді, де ви зможете вирішити свій запит й отримати безліч порад від інших учасників-підприємців. Експерти у різних галузях зможуть надати натхнення, інсайти та рекомендації для вирішення проблеми.

Оновлюйте свої бізнес ідеї та покращуйте бізнес-рішення

Спілкуйтесь з експертами та отримуйте натхнення

Вирішуйте складні питання та підвищуйте рівень бізнесу

Покращуйте свою команду та досягайте найвищих результатів

Бізнес-гра Cash Flow

Бізнес-гра Cash Flow є популярним освітнім інструментом для вивчення особистих фінансів та інвестицій. Ми зіграємо бізнес гру Cash Flow з наступними цілями:

Зрозуміти основи управління грошовими потоками, зокрема різницю між активами та зобов’язаннями, а також те, як генерувати позитивний грошовий потік.

Симулювати реальні фінансові сценарії та навчитися створювати багатство за допомогою розумних інвестицій і фінансового планування.

Підвищити фінансову грамотність, та покращити розуміння фінансових концепцій і стратегій.

Спілкуватися та обмінюватися ідеями з іншими гравцями, що цікавляться особистими фінансами та багатством.

Надихайтеся до вдосконалення свого бізнесу в затишній атмосфері бізнес-ретриту!

Наші партнери

User registration

You don't have permission to register

Reset Password